Potem, ko Živa Macura in Marica Gajić že dlje časa ne moreta pomagati ekipi ŽKK Athlete Celje, so mlade Celjanke na tekmi 3. kroga državnega prvenstva v Grosupljem igrale še brez Alme Potočnik (bolečine v kolenu) ter večji del tekme tudi brez prvega centra Eve Lisec (koleno). Kljub zdesetkani postavi so se igralke Athleta veselile zmage proti Grosupeljčankam (59:56), ki so v zadnji četrtini ujele celjsko zasedbo in imele v finišu tekme tudi priložnost za zmago. Ključne točke je v odločilnih minutah za ekipo Athleta dosegla Nina Gabrovšek (trojka, dva prosta meta), najboljša strelka pa je bila spet kapetanka Sanja Orozović z 22-imi točkami (14 skokov). V 4. krogu bo Athlete 24. oktobra gostil Odejo iz Škofje Loke.