Novice
Share

V rubriki »Cinkarnarke pod evropskimi obroči« vam predstavljamo igre naših nekdanjih košarkaric v tednu od 02.03.2020 – 08.03.2020. V tednu, ki je pred nami bo na sporedu četrtfinale evrolige, v katerem se bosta pomerili Eva Lisec (Schio) in Teja Oblak (USK Praha).

 

NIKA BARIČ – Dynamo Kursk

Evroliga  v evroligi minuli teden ni bilo tekem

Rusija  UMMC Jekaterinburg  Dynamo Kursk 100:88 (10 min, 5 točk, 1 asistenca)

 

TEJA OBLAK – USK Praha

Evroliga – v evroligi minuli teden ni bilo tekem

Češka –  USK Praga v minulem tednu v češkem prvenstvu ni imela tekem

 

EVA LISEC – Familia Schio

Evroliga  v evroligi minuli teden ni bilo tekem

Italija  Familia Schio – Broni 94:61 (ni bila v postavi)

               Familica Schio  Sesto s. Giovanni 70:68 (ni bila v postavi)

 

MARICA GAJIĆ – trenutno brez kluba

 

ANNAMARIA PREZELJ – Gorzow

Poljska  Gorzow  Wiedzew Lodz  82:72 (32 min, 11 točk, 9skokov, 3 asistence)

 

IVANA DOJKIĆ – Szeksard Atomeromu

Madžarska: 

četrtfinale pokala: Szeksard Atomeromu  Csata 85:65 (28 min, 18 točk, 5 skokov, 4 asistence)

Polfinale pokala: Szeksard Atomeromu – ZTE 86:59 (11 min, 3 točke, 2 skoka, 2 asistenci)

Finale pokala: Szeksard Atomeromu  Sopron 42:54 (28 min, 2 točki, 2 skoka, 2 asistenci)

                   

ODERAH CHIDOM – Tsmoki Minsk

Belorusija  Victoria  Tsmoki Minsk 62:87  (ni bila v postavi)

 

IVA SLONJŠAK – Elazig

Turčija  Elazig (minuli teden ni bilo tekem v DP Turčije)

 

IVA BRKIĆ – Zamarat (zaradi poškodbe ahilove tetive je že končala sezono)

 

ANĐELA DELIĆ – ZTE

Četrtfinale pokala: ZTE  Gyor 77:76 (25 min, 11 točk, 4skoki, 3 asistence)

Polfinale pokala: Szeksard Atomeromu – ZTE 86:59 (20 min, 3 točke, 2 skoka, 2 asistenci)

Tekma za 3. mesto v pokalu: ZTE – TFSE 94:75 (19 min, 1točka, 4 asistence)

              

ZALA FRIŠKOVEC – CSATA

četrtfinale pokala: Szeksard Atomeromu  Csata  85:65 (31 min, 13 točk, 5 skokov, 1 asistenca)

 

RANGIE BESSARD – Niki Lefkadas

Grčija –Niki Lefkadas  Olympiacos 48:96 (31 min, 5 točk, 4 skoki, 1 asistenca)

 

TINA TREBEC – Montana 2003

WABA – Montana  Budućnost Bemax  55:63 (32 min, 10 točk, 6 skokov, 2 asistenci)

 

MATEA TAVIĆ – Montana 2003

WABA – Montana – Budućnost Bemax  55:63 (35 min, 8 točk, 5 skokov, 8 asistenc)

 

 

JELENA JEVDJENIJEVIĆ – Radivoj Korač

Srbija  Vrbas  Radivoj Korač  50:63 (33 min, 9 točk, 16 skokov, 3 asistenc)

 

MARINA RISTIĆ – Orlovi

WABA  WABA – WABA  Crvena zvezda – Orlovi 84:74 (38 min, 3 točke, 4 skoki, 9 asistence)

Polfinale pokala BIH: RMU Banovići  Orlovi  74:70 (36 min, 8 točk, 10 skokov, 4 asistence)

 

TAMARA BAJIĆ – Kraljevo

WABA  Kraljevo – RMU Banovići 95:58 (ni bila v postavi)

Srbija  Proleter  Kraljevo 76:100 (ni bila v postavi)

 

SANJA OROZOVIĆ – KR

Islandija  Valur– KR 84:77 (40 min, 18 točk, 6 skokov, 1 asistenca)

 

MILINA MIŠELJIĆ – Crvena zvezda Kombank

WABA  WABA – WABA  Crvena zvezda – Orlovi 84:74 (37 min, 10 točk, 4 skoki, 6 asistenc)

Srbija  Crvena zvezda Kombank – Partizan 1953 81:56 (36 min, 7 točk, 8 skokov, 6 asistenc)

 

MAAIKE KLEIN – Den Helder

Nizozemska  Den Helder (v prejšnjem tednu Den Helder ni imel tekem v DP Nizozemske)

 

LORENA MOLNAR – Ragusa

Hrvaška – Ragusa – Požega  125:25 (17 min, 10 točk, 11skokov, 1 asistenca)

 

TINA JAKOVINA – Wasserburg

Nemčija  Wasserburg – Heidelberg 73:66 (21 min, 11 točk, 2 skoka, 1 asistenca)

 

SHANTE EVANS – Artego Bydgoszcz

Poljska  Artego Bydgoszcz – AZS Uniw. Gdansk  73:81 (21 min, 2 točki, 6 skokov, 1 asistenca)

 

MONIKA BOSILJ – Enea Poznan

Poljska  Enea Poznan – Arka Gdynia  77:107 (ni bila v postavi)

 

NIKOLINA DELIĆ – Banovići

WABA: Kraljevo – RMU Banovići 95:58 (ni bila v postavi)

Polfinale pokala BIH: RMU Banovići – Orlovi  74:70 (38 min., 17 točk, 5 skokov, 1 asistenca)

Finale pokala BIH: RMU Banovići  Čelik 86:56 (31 min, 2točki, 2 skoka, 2 asistenci)