U13

POVRATNA TEKMA MINI POKALA U13

V Gimnaziji Celje – Center je potekala povratna tekma MINI POKALA U13 med Cinkarno Celje A in Felix Zasavje. V ponedeljek sta ekipi v Trbovljah odigrali 1. tekmo in takrat so z 50 proti 39 slavile Zasavke. Cinkarnarke so 1. polčas dobile 27:18, tudi po 3. četrtini so ohranile vodstvo domačinke za 7 točk (36:29). V zelo napeti končnici so sicer Celjanke zmagale 51 proti 42, vendar so na 1. tekmi izgubile za 11 točk in tako so se polfinale uvrstile igralke ŠD Felix Zasavje.

Celje, 20.12.2017; Gimnazija Celje – Center; povratna tekma 3. kola MINI POKALA U13; ob 16.30:

CINKARNA CELJE A – FELIX ZASAVJE 51:42 (10:15, 17:3, 9:11, 15:13)

Cinkarna Celje: Čater 3, Confidenti 4, Uranker M. 6, Mikic, Dobrijević 14, Urankar, Sevčnikar, Špan 5, Bohnec 4, Sanković, Maslić 9, Ovčina 6

IZJAVA:

Trener Žiga Jug: “Ob priložnosti bi rad pohvalil dekleta za borbeno in nepopustljivo igro skozi celotno srečanje. Na koncu nas je kaznovala prevelika razlika, ki smo jo s seboj prinesli iz Trbovelj. Čestitke dekletom Felixa za napredovanje v polfinale.”