Namenite nam del dohodnine

Delovanje kluba je vedno povezano z denarnimi sredstvi, ki jih nikoli ni dovolj. Osnovni vir sredstev so sponzorstva, vadnine in članarine, ki jih plačujejo člani društva, prav vsi pa nam lahko pomagate z namenitvijo dela dohodnine, kar omogoča 142. člen Zakona o dohodnini. V kolikor se za to ne odločite, 0,5% vaše dohodnine roma v proračun Republike Slovenije in ne raznim klubom in organizacijam.

Nič vas ne stane da ste dobrodelni

Vaša donacija dela dohodnine ne vpliva na višino odmerjene dohodnine. V primeru, da morate del dohodnine doplačati, zaradi donacije vaš znesek ne bo višji.

Kako namenim dohodnino ŽKK Cinkarna Celje?

0,5% vaše dohodnine nam lahko namenite na tri načine:

• Na spletnem portalu eDavki izpolnite obrazec; Žkk Celje ima davčno številko 28732103 ali
  • Natisnete obrazec – Zahtevo za namenitev dela dohodnine za donacije (PDF Obrazec za donacijo Žkk Celje), izpolnite s svojimi podatki in izpolnjen obrazec pošljete na enega od davčnih uradov ali pa ga vi oz vaš otrok prinese kar na sedež kluba
  • Ustno na svoji izpostavi finančnega urada.

V klubu se vam za donacijo že vnaprej zahvaljujemo, saj boste z njo pripomogli k še obsežnejšemu in kvalitetnejšemu delovanju društva.