Sanja Orozović je nova kapetanka ŽKK Athlete Celje, njena namestnica pa je postala Rebeka Abramovič. Sanja Orozović je z dvaindvajsetimi leti tudi najbolj izkušena košarkarica celjske ekipe. V Celje je kot prva strelka srbskega državnega prvenstva prišla iz Spartaka Subotice pred lansko sezono. Pred tem je bila tudi članica beograjskega Partizana.

Rebeka Abramovič začenja svojo peto sezono v majici Athleta. Kljub temu, da je stara komaj 18 let je s celjskim klubom že osvojila 2 naslova državne prvakinje, 3 naslove pokalne prvakinje, kar 4 naslove prvakinje v mladinski kategoriji ter dva naslova v kadetski konkurenci. Rebeka je bila stalna članice slovenske kadetske in mladinske državne reprezentance. Pomembno vlogo je imela v mladinski reprezentanci 2010 na Slovaškem, kjer je Slovenija osvojila izjemno 4. mesto. Leto dni kasneje je s slovenskimi mladinkami nastopila na zgodovinskem svetovnem prvenstvu v Čilu, istega leta pa je bila tudi najbolj zaslužna za obstanek slovenskih mladink v A diviziji.