U17

ZMAGA EKIPE U17 V LJUBLJANI

Kadetinje so v Ljubljani dosegle “sladko” zmago nad Ilirijankami z rezultatom 79 proti 70. Varovanke Jureta Krajnca so po 1. polčasu vodile 40 proti 36, a žal v 3. četrtini popustile in domačinke so jo dobile 24 proti 14. Ilrijanke so po tridesetih minutah vodile z rezultatom 60 proti 54. V zadnjem delu igre so Cinkarnarke ponovno zaigrale odlično in zasluženo zmagale 79 proti 70 (zadnja četrtina je bila 25:15 v korist celjske zasedbe). V celjskem dresu je tokrat izstopala Maša Ocvirk, ki je domačinkam “nasula” kar 34 točk. Pohvaliti moramo tudi ostala dekleta, ki so z borbenostjo in požrtvovalnostjo pripomogle, da sta tokrat točki odšli v knežje mesto.

Kadetska ekipa po zmagi v Ljubljani (6.2.2018)