U15

ZA UVOD TURNIRJA PORAZ

Zasedba Žige Juga je na uvodni tekmi turnirja žal klonila proti domači ekipi SOPRON DARAZSAK AKADEMIA. Končni rezultat 51 proti 42 za Madžarke. Uvodno četrtino so dobile Cinkarnarke 15:9, drugo pa domačinke 13:7. Tako se je prvi polčas končal nedoločeno 22 proti 22. Tretjo četrtino so dobile Celjanke 14:12 in tako po tridesetih minutah vodile 36 proti 34. V zadnji četrtini pa so bile bolj zbrane in natančnejše igralke Sopron Darazsak Akademie in dosegle 17, Celjanke pa le 6 točk in tako so domačinke dosegle zmago 51 proti 42. Celjsko zasedbo čaka nova tekma že jutri, v soboto, 18.11. 2017 ko bodo ob 14. uri igrale proti ekipi iz Latvije – BS RIGA. Latvijke so danes visoko izgubile proti španski ekipi FEMENI SANT ADRIA z rezultatom 38 proti 84.