U15

ZMAGA STAREJŠIH PIONIRK “A”

Varovanke Žige Juga (U15 A) so danes v Gimnaziji Celje-Center igrale tekmo proti vrstnicam iz Grosupljega. Zmaga je ostala v knežjem mestu (47:36). Prva četrtina je pripadla gostjam 13:7, drugo so domačinke dobile 11:9 in na odmor so odšle gostje s predostjo štirih točk, rezultat je bil 22 proti 18. Po odmoru so domačinke zaigrale bistveno bolje, gostjam so dovolile le 5 doseženih točk, rumene Cinkarnarke pa so jih dosegle 14 in tako po tridesetih minutah vodile 32 proti 27. Tudi zadnji del igre je pripadel gostiteljicam 15 proti 9 in zmaga je ostala v Celju (47:36). Najučinovitejša v domači ekipi je bila Drobnetova, ki je dosegla 19 točk.