U15

VISOKA ZMAGA NA GOSTOVANJU

Ekipa U15 A je danes odigrala tekmo državnega prvenstva proti Janini v Rogaški Slatini. Varovanke Žige Juga so brez težav vknjižile novi par točk, saj so visoko zmagale 97 proti 24. Že v 1. četrtini so bile Cinkarnarke izrazito boljše nasprotnice (31:3), polčas pa se je končal 53:7 za Cinkarno Celje. V drugem polčasu je prednost le še naraščala in ob koncu tekme znašala 73 točk (Janina 24 : Cinkarna Celje 97)

ŽKK Cinkarna Celje

Rogaška Slatina, nedelja, 5. 11. 2017 ob 14.00

KD JANINA – ŽKK CINKARNA CELJE A 24:97 (3:31; 4:22; 6:21; 11:23)

Strelke: Miladinović 14, Šporar 26, Đaković 14, Dolinšek 23, Anžič 14, Rinc, Vavdi, Drobne 6, Sajovic, Jošovc, Cvar

IZJAVA PO TEKMI:

Trener Žiga Jug: “Z izjemo par slabih minut proti koncu tekme, si dekleta za pristop in nesebično igro zaslužijo čestitke. Pred nami je sedaj nekaj težjih preizkušenj, ki jih z veseljem pričakujemo.”