U15

Kadetska selekcija ŽKK Athlete Celje je v 5. krogu državnega prvenstva vpisala prepričljivo zmago na gostovanju v Trbovljah. Kadetinje so Felix Zasavje premagale s 102:44. To je bila peta zmaga. Celjanke so v 1. slovenski ligi vzhod kot edine neporažene. V soboto jih v 6. krogu čaka novo gostovanje. V Murski Soboti pri ekipi Pomurja, ko bodo lovile že šesto zmago.

V Trbovljah, kjer so igralke Athletea prevladovale v vseh četrtinah (tretjo dobile z 31:8), je bila prednost v korist gostujoče ekipe že ob polčasu 19 točk, zatem se je še za dodatnih 39, in posledično se je naša kadetska selekcija razveselila visoke zmage.

Sobotna tekma v Murski Soboti se bo začela ob 11. uri. Danes (11.00), pa pionirke čaka tekma 5. kroga. V dvorani Gimnazije Celje – Center bo gostovala Pivka.