Prva ekipa ŽKK Athlete je v 7. krogu državnega prvenstva prišla do šeste zmage. Na gostovanju v Škofji Loki je domačo Odejo premagala s 83:42. Celjanke so dobile vse štiri četrtine. Ob polčasu so vodile s 43:22. Houda Hamrouni in Eva Lisec sta vpisali 16 točk.

Celjanke so tako le dan po prihodu iz Zenice znova stopile na parket in za razliko od poraza proti Čeliku, tokrat pričakovano in zasluženo visoko premagale Odejo. Dobro sta ponujene minute za igro izkoristili Larisa Ocvirk in Milina Mišeljić.

Statistika obračuna Odeja – Athlete

Zasedbo trenerja Damirja Grgiča naslednja tekma čaka čez slab teden dni. V soboto, 14. decembra bodo v Celju gostovale Konjice. Pet dni kasneje bo v 7. krogu Jadranske lige gostoval Play Off iz Sarajeva, zatem pa bo Athlete leto 2013 sklenil še z eno domačo tekmo, proti grosupeljski zasedbi.