KONJIČANKE NEMOČNE V CELJU

Članice so v 7. kolu 1. SKL brez težav zmagale še šestič v sezoni in ostajajo še naprej neporažene. Visoko razliko so varovanke Damirja Grgića naredile že 1. četrtni, ki so jo dobile kar 25 proti 3. Konjičanke so bile v 1. polčasu povsem nemočne, Celjanke so iz minute v minuto višale razliko in tako po dvajsetih minutah vodile že 49 proti 17. Tudi v tretji četrtini so bile domačinke zelo učinkovite in ob zvoku sirene vodile 81 proti 20. Zadnja četrtina je bila nekoliko bolj izenačena (16:16), a visoka zmaga domačink ni bila vprašljiva. Na koncu zaslužena zmaga Cinkarnark 97 proti 36.