Celjske košarkarice so dobile prvo tekmo polfinala končnice državnega prvenstva in so le še korak oddaljene do uvrstitve v finale. V domači dvorani prepričljivo premagale Domžalčanke, s 97:47. Na drugi tekmi je bil Triglav z 61:55 boljši od Grosupelj.

Celjanke polfinalnega obračuna niso začele odločno, kajti nasprotnice so z 20:17 dobile prvo četrtino. To pa je bilo tudi vse, saj so se gostiteljice zbrale in zatem iz minute v minuto povečevale razliko. Trener Damir Grgič je po tekmi dejal: »V prvi četrtini smo slabo odreagirali, potem pa se le nekako uspeli sestaviti in stvari postaviti na svoje mesto. Drugi polčas je bil pravi. Čestitam našim košarkaricam in nasprotnicam za korektno igro.« Marica Gajić je vpisala 20 točk.