U19

Včeraj se je v Slovenskih Konjicah zaključil zaključni turnir državnega prvenstva za košarkarice, v kategoriji mladink. Mladinke Ženskega košarkarskega kluba Athlet Celje so še osmič zapored najboljše v državi. V velikem finalu so po dramatični tekmi z 71:68 premagale kranjski Triglav.

slavje

Po katastrofalnem kriteriju sodniškega dvojca so se Celjanke še enkrat več razveselile najboljših v Sloveniji. Najkoristnejša Igralka zaključnega turnirja je bila celjska organizatorka igre Ivana Dojkić, najboljša skakalka pa njegova klubska soigralka Larisa Ocvirk. V tekmi za tretje mesto so Konjice premagale Krko.