Članice, Novice

Košarkarice Cinkarne Celje so na šesti tekmi nove sezone zabeležile še šesto zmago. V 3. krogu državnega prvenstva so pred domačimi gledalci prepričljivo premagale Triglav iz Kranja. Bilo je 86:53.

Cinkarna Celje – Triglav 86:53 (23:13, 18:23, 27:7, 18:10)

Statistika tekme (KLIK)

V prvem polčasu so bile gostiteljice še nekoliko zadržane, v nadaljevanju pa z borbeno in razigrano igro povsem zaustavile gostujočo ekipo ter zasluženo visoko slavile. “V prvem polčasu nismo mogli razviti svoje igre. V drugem delu pa smo povečali agresivnost in na koncu zasluženo slavili novi dve točki. Čestitke igralkam za zmago,” je po novi zmagi dejal trener ŽKK Cinkarna Celje Damir Grgić. Pri domačinkah je Chatrice White dosegla 22 točk.

V četrtek (21.00) zasedbo trenerja Damirja Grgića čaka tekma 2. kroga mednarodne jadranske WABA lige. Proti Trešnjevki, v Zagrebu. Na spodnji povezavi vam je na voljo video izjava kapetanke Larise Ocvirk, ki je pokomentirala zmago proti Triglavu.