U15

Pionirska ekipa ŽKK Athete Celje na zaključnem turnirju državnega prvenstva v Slovenskih Konjicah (21. in 23. december) osvojila naslov državnih prvakinj Slovenije (igralke rojene leta 1998 in mlajše). V polfinalu so Celjanke premagale ŽKK Grosuplje (70:58), v velikem finalu pa pred nabito polno dvorano v Slovenskih Konjicah še domačinke (58:48). To je prvi naslov državnih prvakinj v tej kategoriji za celjski klub. Milina Mišeljič je bila najboljša skakalka (38 skokov) in strelka (37 točk) zaključnega turnirja, poleg nje pa je bila v najboljšo peterko zaključnega turnirja izbrana tudi kapetanka naše ekipe Neža Murn. Za ekipo ŽKK Athlete Celje so na zaključnem turnirju igrale: Zala Belak, Mojca Oprčkal, Milina Mišeljič, Mateja Legvart, Almira Sakalič, Ana Govc, Nea Banko, Rebeka Kračan, Nina Žolnir, Ana Gobec, Lana Kukovič in Neža Murn. Vodil jih je trener Boštjan Kočar s pomočnico Matejo Oprčkal.