Novice

Košarkarice Cinkarne Celje so tudi v 2. krogu mednarodne jadranske WABA lige zabeležile zmago. Po zmagoslavju v Kranju, kjer so visoko premagale domači Triglav, so tokrat pred lepim številom gledalcev v dvorani Gimnazije Celje – Center s 85:68 premagale bolgarsko Montano.

Po koncu uvodne četrtine so gostiteljice vodile z 21:16, ob polčasu pa že s 44:29. Z dobro predstavo so nadaljevale tudi v nadaljevanju ter na koncu povsem zasluženo slavile. Chatrice White je dosegla 21 točk, 14 Rangie Bessard. Vse strelke so vam na voljo na povezavi: KLIK

V soboto Celjanke čaka nov obračun s Triglavom iz Kranja. Tokrat v državnem prvenstvu. Tekma 3. kroga ligaškega dela sezone se bo v dvorani Gimnazije Celje – Center začela ob 17. uri. V 3. krogu WABA lige bodo igralke Cinkarne Celje prihodnji četrtek, 18. oktobra (21.00) gostovale pri Trešnjevki, v Zagrebu.

Na spodnji povezavi vam je na voljo video pogovor s trenerjem Damirjem Grgićem, ki je spregovoril po zmagi proti Montani.