U19

GROSUPLJE Z ZMAGO IZ CELJA

Celjanke so doživele drugi poraz v sezoni, Grosupeljčanke so še naprej neporažene v mladinski ligi. V Gimnaziji Celje – Center so v četrtek, 7.12. premagale Cinkarno Celje z rezultatom 65 proti 47. Prva četrtina je bila dokaj izenačena, gostje so jo dobile za točko (13:14). V drugi četrtini so domačinke dosegle le 3 točke, Grosupeljčanke pa 19 in tako je po dvajestih minutah tekme semafor kazal: Cinkarna Celje 16; Grosuplje 33.  Po zaključku 3. četrtine so varovanke Jureta Krajnca zaostajale že za 21 točk (33:54). Gostje so visoko prednost zadržale do konca; Cinkarna Celje 47 – Grosuplje 65.