U17

KADETINJE ZNOVA ODLIČNE

Ekipa U17 je po včerajšnji visoki zmagi nad ekipo Ježice B, danes visoko za 70 točk premagala še ekipo Domžal (111:41). Zasedba Jureta Krajnca je že v 1. četrtini igrala odlično in po 10-ih minutah vodila za 15 točk (25:10).  V drugi četrtini je prednost nraščala iz minute v minute. Domžalčanke so bile povsem brez moči, Celjanke so dosegle 40 točk, gostje pa le 15. Prvi polčas so tako Cinkarnarke dobile z rezultatom 65 proti 25 in zmagovalec tekme je bil tako odločen. Tudi drugi polčas je bil popolno na strani domačink, saj so dosegle 46 točk, Domžalčanke pa 16. Na koncu zaslužena, visoka zmaga domače zasedbe 111:41!

Ekipa U17 po zmagi nad ekipo Domžal (111:41)

Cinkarna Celje : Domžale 111:41 ( 25:10; 40:15; 10:8; 36:8)

Strelke: Ocvirk 28, Šporar Tori 9, Stahl 6, Mitrić 26, Anzić 7, Kop 17, Šantelj 18, Đaković, Drobne, Valušnik

Prvenstvena tekma U17- Cinkarna Celje vs. Domžale (Celje, 4.11.2017)