Celjske košarkarice so v 4. krogu Jadranske lige prišle še do četrte zmage in posledično še vedno ne poznajo poraza. Zmagale so tudi v Beogradu.  Do konca prvega dela sezone ostaja še šest krogov.

Košarkarice Crvene Zvezde so se odlično držale vse do tretje četrtine, potem pa so igralke celjskega Athletea v tretji četrtini naredile delni rezultat 30:12 in tekmo postavile na želeno mesto. Pred zadnjimi desetimi minutami so vodile s 66:51. Vendarle pa gostiteljice se niso predale, saj so se z delnim rezultatom 11:0 približale na šest točk zaostanka (62:68). Niz domače ekipe je prekinila Rebeka Abramovič, ki je dosegla pomembno trojko za varnejšo prednost (71:62). Do konca so mirno nadzorovale sam potek in zasluženo zmagale. Marica Gajić je vpisala 19 točk in pa tudi 17 skokov. Čez štirinajst dni bo v Celju gostovala Budućnost iz Podgorice.