U15
Share

WABA U15 – ČETRTFINALE

Starejše pionirke U15 so danes v dvorani Gimnazije Bežigrad v Ljubljani odigrale četrfinalno tekmo WABA lige proti Ježici. Žal so Celjanke tesno izgubile 45:47, čeprav so varovanke Žige Juga po 1. polčasu vodile 24 proti 17. Tretja četrtina je pripadla domačimkam 13 proti 8 in rezultat je bil po tridesetih minutah igre 32 proti 30 za celjsko zasedbo. Tudi zadnja četrtina je bila dokaj izenačena, a tokrat so bile srečnejše Ježičanke in na koncu slavile 47 proti 45. S tem porazom se žal Celjankam ni uspelo uvrstiti na Final four.

Tekma: 1/4 finale WABA lige U15; Kraj: Ljubljana – Gimnazija Bežigrad ob 12. uri

CINKARNA CELJE – JEŽICA 45:47 (8:9, 16:8, 8:13, 13:17)

Cinkarna Celje: Miladovič 3, Anžič 11, Sajovic 1, Grajžl, Cvar, Rinc, Vavdi 1, Jošovc, Dolišek 7, Drobne M. 5, Šrot 9, Jelenc 8. Trener: Žiga Jug