NOVA ZMAGA

Zasedba Damirja Grgića je danes odigrala tekmo 5. kola skupine B v jadranski BTRAVEL WABA ligi. V Zagrebu so visoko premagale Medveščak za 27 točk. Prvi polčas tekme je bil dokaj izenačen, Cinkarnarke so po dvajsetih minutah tekme vodile zgolj dve točki (37:35), a v tretji in četrti četrtini tekme so “modre” povsem dominirale na igrišču in drugi polčas dobile 49:25. Na koncu zaslužena in visoka zmaga Celjank 86 proti 59. Pri Celjankah je največ 21 točk dosegla kapetanka Larisa Ocvirk.

Zagreb, Športna dvorana peščenica, torek, 31. oktober ob 20.00; sodniki: Milan Adamović, Davorin Skenderija in Dejan Knezević; delegat: Lea Erak

MEDVEŠČAK – CINKARNA CELJE  59:86 (17:19, 18:18, 14:27, 10:22)

Cinkarna Celje: Mitrić, A. Delić 2, Slonjšak 9, Krošelj 7, Gwashavanhu 4, N. Delić 19, Friškovec 5, L. Ocvirk 21, M. Ocvirk, Marić 10, Chidom 9, Stefanoski.

Statistika tekme: Medveščak – Cinkarna Celje