Košarkarice Athlete Celja so danes v domači dvorani v 3. krogu WABA lige, premagale beograjsko Crveno zvezdo za 25 točk.  Skozi celotno srečanje so bile boljši nasprotnik in že v 1. četrtini ušle nasprotnicam za 13 točk. Polčas so Celjanke dobile 46:30. Tudi v tretji in četrti četrtini so kontrolirale rezultat, tako da visoka zmaga ni bila nikoli pod vprašajem.

ATHLETE CELJE – CRVENA ZVEZDA 88:63 ( 25:12, 21:18, 22:15, 20:18)

Athlete Celje: Potočnik 10, Gwashavanhu 10, Prezelj 19, Molnar 2, Lešek 6, Friškovec 12, Ocvirk 12, Marič 2, Evans 15.

Crvena zvezda: Naumčev 6, Prlja 3, Bogičević 11, Katanić Ivana 7, Katanić Aleksandra 6, Čirić 6, Dokić 5, Mišeljić 4, Zukanović 4, Bojović 11.

19-10-2016-athlete-crvena-zvezda-88-63-140

Damir Grgič, trener ŽKK Athlete Celje: “Čestitke igralkam za današnjo predstavo in zasluženo zmago. Vesel sem, da smo danes nastopili v kompletni postavi in upam, da bo temu tako tudi v naslednjih tekmah. Čestital bi ekipi Crvene zvezde na korektni igri.”