U13
Share

PORAZ EKIPE U13 B

Varovanke Klavdije Oblak (U13 B) so v Gimnaziji Celje – Center odigrale tekmo 1. kola MINI POKALA za dekleta do 13 let. Žreb ji je namenil ekipo ŽKK Pomurje. Naša veliko mlajša ekipa B je odigrala zelo dobro tekmo in trenerka Klavdija Oblak je bila po srečanju zelo zadovoljna. Pomurke so bile na koncu vseeno nekoliko spretnejše in v Celju slavile 22:12. Prvo četrtino so gostje dobile 5:1, drugih deset minut so domačinke  obrnile v svojo korist 5:4, tako da je gostujoča ekipa prvi polčas dobila z rezltatatom 9 proti 6. V tretji četrtini so Pomurke ponovno nekoliko pobegnile in vodile po 3. delu igre  proti 17 proti 8. Zadnji del igre je bil dokaj izenačen, na koncu so Pomurke zmagale zasluženo 22:12.