U13
Share

VISOKA ZMAGA EKIPE CINKARNA CELJE A

Varovanke Žige Juga (U13 A) so v Gimnaziji Celje – Center odigrale tekmo 1. kola MINI POKALA za dekleta do 13 let. Žreb ji je namenil ekipo ŽKK Domžale. Celjanke so brez večjih težav tekmo zmagale za 24 točk (42:18). Prva četrtina je bila dokaj izenačena, v drugi četrtini pa so Celjanke občutno povišale prednost in na odmor odšle z rezultatom 28:12. V nadaljevaju tekme se nasprotnice niso približale, prednost domačink je še naprej naraščala in tako je zaslužena zmaga ostala v Celju.

ŽKK Cinkarna Celje

Celje, Dvorana Gimnazije Celje – Center, sobota, 21. oktober ob 9.00

Sodnika tekme: Rebeušek A. in Kovač J.

ŽKK CINKARNA CELJE A – ŽKK DOMŽALE 42:18 (11:8, 17:4, 7:4, 7:2)

ŽKK Cinkarna Celje A: Čater 2, Confidenti 4, Uranker 10, Petrović 4, Dobrijević 6, Urankar 1, Rkman, Bohnec 3, Sanković 7, Maslić 2, Ovčina 3

Žiga Jug, trener: “Za nami ni ena lepših predstav, a z zmago gremo vendarle v drugi krog, do katerega moramo dodelati še dosti segmentov naše igre.”