Članice
Share

V DERBIJU KOLA ZMAGA OSTALA DOMA

V derbiju 2. kola SUPERLIGE v BTravel WABA league med Cinkarno Celje in podgoriško Budućnostjo so slavile Celjanke 59 proti 51. Prvi polčas se je končal 32 proti 32, tretja četrtina pa v korist Črnogork 46 proti 45. V zadnji četrtini so 3. minute in 45 sekund pred koncem Celjanke povedle +9 (55:46). Gostje so svoji prvi točki v zadnji četrtini dosegle šele 3 minute pred koncem srečanja (55:48). V zadnjih dveh minutah tekme so varovanke Damirja Grgića zadržale prednost in tako dosegle novo zmago v jadranski ligi. V celjskem dresu je bila najučinkovitejša Iva Slonjšak (20 točk).

Celjanke prihodnjo sredo gostujejo v Beogradu pri Crveni zvezdi.